Teknoloji

En son yüksek teknoloji ile geliştirilen, ezberleri bozan yepyeni bir kalem!

‘FREE INK’ TEKNOLOJİSİ

Patentli yeni ‘Free Ink’ teknolojisi, su bazlı sıvı mürekkebin kesintisiz serbest akışını sağlar. Regülatörlü dağıtım ve kontrol sistemi ile kalemin ucuna iletilir.

Piyasadaki fosforlu kalem, fineliner ve markerlerin yüzde 99’unda geleneksel mürekkebin tamponda biriktiği hazne sistemi vardır. Bu sistemde mürekkep akışı istikrarlı değildir. Tampondaki mürekkep azalmaya başladığında kalemin yazışı zayıflar.

Liqeo fosforlu kalem ve markerlerde ise mürekkep kartuşu ya da keçesi yoktur. Pompalama ya da delme olmadan, ‘Serbest akış teknolojisi’ ile çalışan ve mürekkebin düzenli, kesintisiz olarak kağıda ulaşmasını sağlayan regülatör, mükemmel bir dağıtım ve kontrol sistemi oluşturur. Her an, her koşulda kullanıma hazırdır.

Regülatör sayesinde, sıvı mürekkebin kesintisiz ve sabit akışkanlığı sağlandığından, hiçbir zaman kalem ucunu zorlamak gerekmez. Mürekkebin son damlasına kadar polyester uç hiç deforme olmadan yazar.

Diğer fosforlu kalem, fineliner ve markerlerde en az yüzde 30-40 mürekkep tortusu oluşurken, Liqeo’da bu oran yüzde 5’in altındadır. Böylece ekonomik ve verimli kullanım özelliği ile aynı zamanda çevre dostudur.

Yüksek kaliteli Alman mürekkebi ve polyester Japon uçları ile çok dayanıklıdır. Mükemmel bir yazı, işaretleme ve vurgulama deneyimi sunuyor.

Büyük pigment sıvı mürekkep haznesi ve mürekkep seviyesini gösteren geniş penceresi ile de göz alıcı şık bir tasarımı vardır.

TEKNOLOJI

En gelişmiş kalem teknolojisi ürünü

Yüksek teknoloji ile üretilen Liqeo iğne ve konik uçlu roller kalemlerle, pürüzsüz, akıcı, yumuşak ve rahat yazı yazmanın keyfine varabilirsiniz.

Hızlı kuruyan özel formüllü kaliteli sıvı mürekkebi, 0.5 mm ve 0.7 mm uç ve farklı renk seçenekleriyle kendi alanında fark yaratan bir kalemdir.