Gizlilik politikası

Zorunlu Yasal Bilgiler, Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Derya Ofis Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’ye ait www.liqeo.com.tr web adresli internet sitesinin kullanım koşulları ve tanımları aşağıda yer almaktadır. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

www.liqeo.com.tr web sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve öneriler ile buradan yönlendirilen tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Derya Ofis Ürünleri A.Ş., bu web sitesindeki bilgilerin doğruluğu ve gerçeği yansıtması konusunda gereken özeni göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Derya Ofis Ürünleri A.Ş. önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi olasıdır. Çeşitli nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Kullanıcılar, bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Derya Ofis Ürünleri A.Ş.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen ya da tümüyle kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz ya da kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Bu sitede yer alan bilgilerin, herhangi bir şekilde tahrif edilmesinin, her türlü cezai hukuki takibata neden olacağı bilinmelidir.

Derya Ofis Ürünleri A.Ş., bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden ya da siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/ya da kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/ya da kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Derya Ofis Ürünleri A.Ş., web sitesine ya da bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi ya da bunların kullanımından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıp ya da zararlardan sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenememesi; revize de gecikme, sitedeki olası bir yanlışlık ya da eksiklikten ya da değişiklikten dolayı Derya Ofis Ürünleri A.Ş.’ne hiç bir nam ve koşul altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususların aksine Derya Ofis Ürünleri A.Ş.’ni hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

Bu sitede bulunan haklar, bilgi ya da tanımlamaların (markalar, tasarımlar, resimler, logolar, fikri ve sınai haklar vs her tür haklar) telif hakkı ve mülkiyet hakkı Derya Ofis Ürünleri A.Ş.’ye ve ortaklarına aittir. Bu haklar Derya Ofis Ürünleri A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın hiçbir gerçek ve/ya da tüzel kişi ya da kuruluş tarafından kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, bu Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Derya Ofis Ürünleri A.Ş. her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

GİZLİLİK POLİTİKASI

www.liqeo.com.tr web sitemizin bazı bölümlerinde, iletişim kurmak istediğinizde kullanılmak üzere, adınız, e-mail adresiniz, faks numaranız posta adresiniz gibi kontakt bilgilerinizi yazmanız gereken kısımlar bulunmaktadır. Kişisel veriler, yalnızca kişinin isteği doğrultusunda, kendisi tarafından doldurulan Hızlı İletişim formunda alınmaktadır. Derya Ofis Ürünleri A.Ş., 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kesin olarak üyelerinin ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı göstermektedir. Girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve kontakt ayrıntılarınız, kanuni zorunluluklar hariç Derya Ofis Ürünleri A.Ş. içerisinde tutulup üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. İstediğiniz takdirde kişisel bilgilerinizin arşivimizden silinmesi için bize bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.